Бобринецька районна рада

Свято до Дня Конституції України та Дня державного службовця

Переглядів: 308

25 червня, у районному будинку культури відбулося свято, приурочене до двох визначних дат нашої держави – Дня Конституції України та Дня державного службовця.

На свято завітали заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, працівники держустанов, громадськість району.

Наталія Анатоліївна привітала присутніх зі святами та наголосила, що наша Конституція стала основою розбудови вільної демократичної країни. І ми прагнемо, щоб задекларовані в ній права стали реальністю. Щоб люди відчували себе захищеними і впевнено дивилися в майбутнє. Вона подякувала державним службовцям за компетентність, ініціативність, відповідальне ставлення до справи та побажала всім міцного здоров’я, миру і благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я кращого майбутнього українського народу.

З нагоди відзначення Дня Конституції України та Дня державного службовця кращим представникам державних установ району вручили Грамоти та Подяки.

На завершення свята, присутніх порадували своїми артистичними талантами творчі колективи нашого району.« повернутися до списку новин