Бобринецька районна рада

Відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації

Переглядів: 270

31 березня  відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природнього характеру.

Участь у засіданні прийняли голова районної ради Олена Гадемська, голова райдержадміністрації Андрій Жила, заступник голови райдержадміністрації Людмила Салоїд, працівники структурних підрозділів РДА, представники територіальних органів міністерств та відомств України в районі, міської ради, підприємств торгівлі району.
В ході засідання до присутніх доведено пункт 3 постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 239.
Присутніх представників мереж закликали забезпечити безперебійну роботу продуктових магазинів, оскільки саме мережі продуктового сегменту відчувають на собі перевантаження в період карантинних заходів. Також проінформовано про необхідність додержання карантинних заходів на торгових площах продуктових магазинів, проводити ретельне прибирання з використанням дезінфектантів торговельних площ кожні 2-3 години, а також обов'язкове їх провітрювання, забезпечення касирів засобами індивідуального захисту та засобами дезінфекції для рук,  запобігати скупченню покупців в приміщенні магазинів, а покупцям – дотримуватися дистанції в 1,5-2 метри один від одного.
За підсумками засідання вирішено продовжити роботу щодо запобігання поширенню на території району  гострої респіраторної хвороби COVID-19 та зібрати чергове засідання штабу з метою затвердження графіку з обстеження закладів торгівлі направлене на виявлення порушень передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 та від 25 березня 2020 року № 239.« повернутися до списку новин