Бобринецька районна рада

Щотижнева онлайн-нарада в райдержадміністрації

Переглядів: 659

25 травня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь.

Під час апаратної наради розглядалося питання про оперативну ситуацію та стан вирішення місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування проблемних питань протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Так, на Кіровоградщині минулої доби підтвердилось п’ять нових випадків захворювання на коронавірус. Йдеться про трьох жінок і двох чоловіків із Кропивницького. Загалом в області лабораторним методом було підтверджено 478 випадків інфікування на COVID-19. Географія поширення позначена на карті в розрізі районів. Серед загальної кількості інфікованих – 172 медпрацівників. Із їх числа недугу побороли вже 153 людини. Так, від коронавірусу одужали 358 мешканців регіону. І це майже 75% від загальної кількості тих, хто захворів. Натомість лікування продовжують ще 97 інфікованих. Із них – 45 перебувають вдома в стані ближче до задовільного, а 52 – на стаціонарі. У важкому стані знаходяться двоє пацієнтів.« повернутися до списку новин