Бобринецька районна рада

Голова райдержадміністрації звітував перед громадськістю

Переглядів: 271

19 лютого 2020 року в малому залі райдержадміністрації відбувся публічний звіт голови Бобринецької районної державної адміністрації Олега Тертичного за 2019 рік.

В заході взяли участь голова районної ради Олена Гадемська, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представники органів місцевого самоврядування та громадськість.

Під час заходу було презентовано інформацію про проведені заходи, виконані завдання та результати в усіх галузях району. Особливу увагу голова райдержадміністрації зосередив на виконанні бюджету, районних цільових програмах, ремонті доріг, реформуванні медичної галузі.

Олег Васильович подякував за співпрацю районній раді, сільським головам, працівникам районної державної адміністрації, керівникам підприємств, установ, організацій за те, що працювали в цих непростих умовах однією командою, знаходили спільну мову у вирішенні важливих економічних і соціальних питань.

Також, звернув увагу присутніх на тому, що наша держава знаходиться в процесі дуже важливих реформ. Бобринецький район відчуває всі позитивні та негативні наслідки цього складного, болісного, але необхідного процесу змін українського суспільства.« повернутися до списку новин