Бобринецька районна рада

Онлайн-нарада в райдержадміністрації

Переглядів: 344

16 липня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провела тимчасово виконуюча обов’язки голови Кіровоградської ОДА Світлана Лобанова.

Під час апаратної наради розглядали питання про стан ремонту доріг на території Кіровоградської області. Зокрема, продовжується капітальний ремонт траси державного значення Н-14 (Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв). Минулого тижня розпочалися ремонтні роботи з експлуатаційного утримання автомобільної дороги місцевого значення Н-14 – Бобринець – вихід на Н-14, яка проходить через місто Бобринець.

Світлана Лобанова проінформувала щодо підготовки до проведення Міжнародної агропромислової виставки з польовою демонстрацією техніки та технологій "AGROEXPO", яка проводитиметься в Кропивницькому цього року вже всьоме. Виставка відкриється 25 вересня і триватиме до 28 вересня. Як і в минулі роки, окрім експонування сільськогосподарської техніки на відкритих майданчиках і в павільйоні, у рамках виставки буде представлено ділову програму – проведено панельні дискусії і семінари, а також організовано польовий тест-драйв сільськогосподарської техніки, спеціальну виставку легкових авто, виставку племінних тварин та птиці і традиційний Покровський ярмарок.

Також, за інформацією департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, станом на 15 липня вже зібрано понад 1 мільйон тонн ранніх зернових та зернобобових культур. Урожай зібрано на площі 227 тис. га, що становить 58% від прогнозу. Середня урожайність склала 37,5 ц/га.  У Бобринецькому районі (інформація начальника управління агропромислового розвитку РДА Петра Панібратця) зібрано 88% ранніх зернових. Поки що погодні умови не дозволяють повністю завершити збирання ранніх зернових, проте найближчим часом це стане можливим.« повернутися до списку новин