Бобринецька районна рада

Засідання комісії з питань діяльності ради

Переглядів: 667

17 червня відбулося засідання постійної комісії Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян, адміністративно-територіального устрою, яке провела голова комісії Зоя Секрет. 

У засіданні прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська та її заступник Наталія Сабліна, інформуючі.

Члени комісії розглянули 10 питань порядку денного. Проекти рішень рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, яка відбудеться 24 червня 2020 року.

На комісії депутати заслухали начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Олексія Різуна, який доповів про  проекти рішень що стосуються  призначення директорів Мирнівської школи та комунального опорного Чарівнянського закладу освіти.

Члени комісії заслухали інформації керівників комунальних закладів освіти та культури щодо затвердження статутів у новій редакції у зв’язку з реорганізацією органу управління.

Одним з основних питань, яке розглянули члени комісії було озвучення головою районної ради Оленою Гадемською звіту за проведену роботу в 2019 році.

За результатами обговорення зазначених питань постійною комісією прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин