Бобринецька районна рада

Працювала постійна комісія районної ради

Переглядів: 393

20 жовтня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури і спорту під головуванням Лариси Цесарської.

Члени комісії розглянули питання щодо кадрових призначень директора комунальної установи “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Бобринецької районної ради, директора комунального закладу “Кривоносівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів”,  виконання обов’язків директора Павлогірківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бобринецької районної ради. Також, обговорили питання про припинення діяльності шляхом ліквідації.

Проекти рішень рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання позачергової сесії районної ради.

Крім того, заслухано питання про передачу підприємств, установ і організацій (об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району), та про безоплатну передачу їх приміщень та майна до комунальної власності Кетрисанівської сільської ради, передачу підприємств, установ і організацій (об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району), та про безоплатну передачу їх приміщень та майна до комунальної власності Бобринецької міської ради.

За результатами обговорення зазначених питань постійною комісією прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин