Бобринецька районна рада

Засідання постійної комісії з питань бюджету

Переглядів: 584

22 червня, під головуванням Юрія Крутька відбулося засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Окрім членів комісії, у засіданні прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Андрій Жила, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники комунальних закладів району.

Члени комісії розглянули  19 питань порядку денного та відповідні листи. Всі проекти рішень рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, яка відбудеться 24 червня 2020 року.

Основним питанням, яке розглядали депутати, було внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, з проектом якого ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Нестеренко.

Депутати заслухали інформації щодо затвердження статутів комунальних підприємств культури та освіти у новій редакції,  розглянули звіт про виконану роботу за 2019 рік директора районного Інклюзивно-ресурсного центру, внесення змін до районної програми військово-патріотичного виховання молоді та забезпечення проведення призову громадян України на строкову та контрактну військову службу у районі на 2016-2020 роки.

Одним з основних питань, яке розглянули депутати було озвучення головою районної ради Оленою Гадемською звіту за проведену роботу в 2019 році.

Членами комісії також детально обговорено питання про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за 2019 рік, звіту про результати фінансового-господарської діяльності МКП «Дім Бобринець», внесення змін до програми економічного і соціального розвитку району на 2020 рік.

Додаткового роз’яснення  серед присутніх викликали листи директорів Кетрисанівської та Верхньоінгульської шкіл, які стосувалися певного фінансування  закладів, розгляд зазначених листів перенесено на 24 червня, безпосередньо перед пленарним засіданням.

За результатами обговорення питань порядку денного, постійною комісією прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин