Бобринецька районна рада

Щотижнева онлайн-нарада в райдержадміністрації

Переглядів: 271

19 жовтня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у онлайн нараді, яка відбулася під керівництвом голови Кіровоградської облдержадміністрації Андрія Назаренка.

На нараді обговорили питання щодо вжиття протиепідемічних заходів на території області з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.  

За інформацією обласного лабораторного центру випадки COVID-19 зареєстрували за минулу добу у 27 людей:

тринадцять у м. Кропивницький;

три у м. Олександрія;

п’ять у Кропивницькому районі (с. Черняхівка, с. Соколівське, с. Первозванівка, с. Сонячне, с. Медерово);

два у Світловодському районі (с. Власівка);

один у м. Світловодськ;

один у м. Долинська;

один у Компаніївському районі (смт. Компаніївка);

один у Новоукраїнському районі (м. Новоукраїнка).

Загалом минулої доби до обласного лабораторного центру медичними працівниками ЗОЗ територій доставлено 77 біоматеріалів.

Також, голова ОДА доручив посилити контpоль за маршрутними перевезеннями у громадському транспорті.

«Продовжує надходити інформація від людей на недотримання карантинних заходів у маршрутках. Найбільше скарг - із обласного центру. Люди повідомляють, що маршрутки їздять переповненими, а пасажири без масок. Прошу посилити контроль», - зазначив голова ОДА.

Начальник обласної патрульної поліції Антон Цюцюра повідомив, що з моменту запровадження карантину, патрулі склали 43 протоколи про порушення перевізниками законодавчих норм. Дев’ять таких протоколів складено за останній тиждень.

У рамках профілактики, патрульні поліцейські на кінцевих зупинках проводять профілактичні бесіди з водіями маршрутних транспортних засобів. Таким чином нагадують про дотримання маскового режиму та обмеження кількості пасажирів у салоні.

(За інформацією офіційного сайту Кіровоградської ОДА)« повернутися до списку новин