Бобринецька районна рада

Відбулася онлайн-нарада в райдержадміністрації

Переглядів: 348

12 серпня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провела тимчасово виконуюча обов’язки голови Кіровоградської ОДА Світлана Лобанова.

Під час апаратної наради повідомили, що цього тижня відбудеться засідання обласної робочої групи з підготовки проекту Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області, під час якого буде розглянуто питання внесення змін до зазначеного плану. Буде враховано пропозиції районів, які планували створити кілька ОТГ, але переглянули рішення і тепер пропонують створити ОТГ у форматі "один район – одна громада".

Продовжується ремонт дороги Н-14 «Кропивницький-Миколаїв». Стосовно місцевих доріг, заступник голови облдержадміністрації  Сергій Осінський повідомив, що договори на виконання робіт підписано по 30 проектам із 76 тендерних закупівель. За декілька днів буде завершено тендер по відновленню греблі у Бобринецькому районі (зруйнована 1 червня внаслідок негоди). Тому вже ближчим часом тут почнуться будівельні роботи.

Із січня 2019 року у Державній службі зайнятості впроваджено в роботу інститут кар’єрного радника. Про це повідомив заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян. Кар’єрні радники, за словами посадовця, є невід’ємними учасниками процесу сприяння легальній зайнятості в рамках розвитку бізнес-клімату, підвищення соціального захисту громадян, а також становлення соціальної відповідальності бізнесу.

На апаратній нараді розглянуто питання роботи Управління Держпраці у Кіровоградській області у першому півріччі цього року за напрямом законодавства про працю та зайнятість населення. Поінформувала із зазначеного питання заступник начальника управління Держпраці в області Оксана Харченко. Протягом 6 місяців 2019 року проведено 462 інспекційних відвідування з питань законодавства про працю та 40 перевірок робочих відділень Фондів та перевірок з питань працевлаштування інвалідів. За результатами інспекційних відвідувань вручено 358 приписів, до адміністративної відповідальності згідно ч.І,2,3,7 ст.41 та ч.І ст.188-1 Кодексу про адміністративні правопорушення притягнуто 96 посадових осіб підприємств - порушників. За невиконання законних вимог інспекторів праці згідно ст.188-6 Кодексу про адміністративне правопорушення до адміністративної відповідальності притягнуто 19 посадових осіб підприємств. Матеріали 40 інспекційних відвідувань передано до правоохоронних органів з ознаками кримінального злочину, передбаченого статтями 172,173,175 Кримінального кодексу України. Протягом 6 місяців поточного року винесено 119 постанов про накладення штрафних санкцій відповідно до ст.265 Кодексу законів про працю на загальну суму 17 мільйонів 382 тисяч 591 гривня.

 

 

 « повернутися до списку новин