Бобринецька районна рада

Відзначили День захисника України

Переглядів: 431

Нещодавно, у приміщенні районного будинку культури відбулися урочисті та святкові заходи, приурочені Дню захисника України, Дню Козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

На свято завітали голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, військовий комісар районного військового комісаріату Микола Капітоненко, жителі міста та району.

Олена Антонівна привітала захисників та наголосила на тому, що сьогодні багато жителів району воюють на Сході країни. Для них надзвичайно важливо знати, що позаду – міцний  і надійний тил, що у будь-яку хвилину вони можуть сподіватися на нашу з вами підтримку і допомогу. Взагалом, День захисника України вшановує мужність та відданість тих, хто завжди відстоював свою землю, захищає та охороняє її волю, честь і незалежність сьогодні. Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів та офіцерів – це запорука миру, спокою і щасливого майбутнього на рідній землі, гідна шана нашим славним козацьким пращурам.

До привітань долучились голова райдержадміністрації Олег Тертичний та військовий комісар райвійськкомату Микола Капітоненко. Від них прозвучали слова підтримки та вдячності захисникам України. 

Грамотами районної державної адміністрації та районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди Дня захисника України нагороджено учасника антитерористичної операції Івана Верла, заступника віськового комісара районного військкомату Сергія Костецького, інспектора районного відділу поліції Ірину Міроненко. Подяки районної державної адміністрації та районної ради отримали працівник районного військового комісаріату Олександр Косенко, працівник районного відділу поліції Тетяна Семанчук.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт, який подарував присутнім позитивні емоції та гарний настрій.« повернутися до списку новин