Бобринецька районна рада

15 листопада - День працівника сільського господарства

Переглядів: 677

Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства!

У третю неділю листопада в Україні відзначають День працівника сільського господарства. Цього року це свято припадає на 15 листопада. Тож прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.  

Ваша нелегка праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. А наша рідна Бобринеччина є осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій.

Завдяки професіоналізму, впровадженню сучасних технологій, господарському ставленню до землі, аграрії району забезпечують нашу державу якісними та доступними продуктами. А колективи сільгосппідприємств та агрофірм, фермерських та особистих селянських господарств щоденною працею переконливо доводять спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних виробничих ситуацій. Поряд з професійною діяльністю, аграрії вносять значний внесок у розвиток соціальної сфери та всієї інфраструктури району.

Тож нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї! У день професійного свята бажаю вам всім прихильної долі та вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!

Зі святом вас!

З повагою, голова районної ради Олена Гадемська« повернутися до списку новин